Loď Prima Party bezpečně  a jistě napíná plachty k 25.sezóně

Pobyty

Podívejte se s námi, jak bylo pomocí fotografií nebo si přečtěte, co o zájezdech říkají naši klienti

Fotogalerie

Reference

Milá Jarmilko, moc Ti děkuji za překrásné přání, jsem opravdu srdečně ráda, že jsem skrz Vaši Prima Partu poznala spoustu skvělých lidí, kteří můj život vždy rozveselili a naplnili radostí. Za to Vám moc děkuji a taky Vám přeji hodně radosti ze života, ať se Vám ve všem daří. Děkuji
MUDr. Mária OškerováNízké Tatry 2013, Krásná Lípa 2014, Šumava 2016
Dobrý den paní Zítková, Především však DĚKUJI za přávě skončený zájezd PROVENCE NA KOLE ! Atraktivní trasa, na které se sešla opravdu prima parta. Výborný průvodce, ochotní řidiči, výborná paní kuchařka. I počasí nám přálo. Už dlouho jsem nezažil něco tak povedeného ! Přeji mnoho úspěchů.
Zdeněk JelenProvence 2016, Lago 2017
Ahoj Jarmilo,dostávám od tebe novinky a přání,a tak bych Ti taky chtěla udělat radost a poslat Ti novou zprávu od Anežky z Chicaga s Honzou. Vzali se a čekají v září miminko a mám vás všechny moc pozdravovat.:-) Měj krásný a sluníčkový den.
Ivana K, Anežka a Honza byli všichni účastníky pobytu na Mácháči v roce 2015
Hezký Nový rok 2016, nám už to začala o něco dříve. 😉 Včera 28. 12. ve 23.30 se nám narodila dcera Eliška. Váží 3,53 kg a měří 49 cm. Obě jsou zdravé a celkem v pořádku. 🙂 Mějte se všichni co nejlépe. 😀 Zdraví Dan, Ivanka, Vašík a Eliška
Ivanka a Dan, Dan s Ivanou se seznámili v Koutech u Ledče n.S. v roce 2012spolu Lipno 2013, Kokořínsko 2013, Totes Gebirge 2012, Dan Velikonoce 2012, Kololoď 2012, Sázava 2011, Silvestr 2010, Julky 2010...
Ahoj Jarmilo, děkuji za nabídku Silvestra. Nikdy jsem ho obzvlášť neslavila a skoro se mi chce říct, že ho nemám ráda, ale loni v Novohradských horách jsem svoji nelásku k Silvestru přehodnotila. Myslím si, že letos pojedu zase. Ale hlavně Ti chci poděkovat za úžasný víkend v Třeboni. Moc jsem si to užila. Potřebovala jsem vypadnout z domácího prostředí, regenerovat se, odpočinout si a to vše se mi opravdu podařilo. Byla jsem v Třeboni již vícekrát, ale vždy to byl takový ten výletní mžik - parkoviště, zámek, hrobka. Tentokrát jsem si ji užila dostatečně, Třeboň je prostě krásná. Ještě jednou moc děkuju, už se těším do Kroměříže.
Blanka Mayerová, PřeloučSilvestr 2015/16 v Novohradských horách, Třeboň 2016, Kroměříž 2016
Využila jsem služby Vaší CK poprvé a jsem nadšená. Díky za skvělý cyklo-/turistický zájezd po šumavských hvozdech. Bylo to fajn, bezva parta, legrace, dobře zorganizovaná nabídka programu a krásná příroda, i když jsem někdy ty kopečky už proklínala :-). Mohu všem potenciálním účastníkům zájezdu jen doporučit a těším se na příští pobyt za hranicemi všedních dnů a poznávání nových míst i kamarádů. Zdravím Jarmilu a Vincka a přeju hodně dalších dobrých nápadů.
Lucie PštrossováŠumava 2016, Adršpach 2016, Balaton 2016
Očekávala jsem, že s prima partou nebudu u milovaného moře sama. Realitou byla prosmátá dovolená, superpohoda a pestrost. Denně milá a přijímající skupinka, s kterou jsem objevovala energie míst, krásných a zajímavých. Doporučuji každému, kdo rád na dovolené snoubí chvíle samoty pro relaxaci a potřebu užít si ji s prima společností a těší ho poznávat nové lidi.
Dáša Š.Prodloužené léto na Menorce 2018