Loď Prima Party bezpečně  a jistě napíná plachty k 25.sezóně

Jak bylo...na silvestrovském pobytu 2019/2020

Silvestrovský pobyt ve Zvánovicích

Zvánovice - hotel Lesní Lázně 

28.12. - 1.1.2020

Ahoj Jarmilo, děkuji za první akci a zkušenost s Prima Partou. Zdánlivě věkově nesourodá společnost s nejrůznějšími profesemi a zájmy účastníků působí překvapivě příjemně. Stejně příjemné byly varianty programu a vycházky s možností výběru náročnosti podle představ každého účastníka. Přeji hodně dalších úspěchů do celého roku 2020.
Luděk
Čekala jsem dobrou společnost na turistiku a tanec. V realitě se to naplnilo. Těší mě potkávat lidi, které znám i nové lidi do party. Děkuji za tyhle pobyty, můj život je bohatší a spokojenější od té doby, co jsem poznala Prima Partu.
Alena, Praha
Pobyt mi přinesl hodně nových kontaktů, skvělých a pohodových lidí. Doporučil bych to každému, kdo sedí doma a nemá program. Bylo to moooc prima a super, vždycky razím heslo raději poznávat než sedět doma, realita byla dobrá a všem se to líbilo, jak bohatý program včetně dlouhých tůr tak i taneční večery a kytarové večery. Jjá se těším zas a znovu na akce a jistě nejsem sám.
Filda
Moc děkuji za skvělou organizaci Silvestrovského pobytu 2019/ 2020. Doprava, ubytování, jídlo, výlety a oslava Silvestra byly výborné. Je to vidět i na fotografiích, kde se většinou smějeme a bavíme. Velké poděkování panu Milanovi za tyto pěkné fotografie. Krásný zážitek jsem měla ve venkovní vířivce s dobrou partou, kde jsme popíjeli šampaňské a vyprávěli veselé historky. Jsem ráda, že jsem poznala Ladův kraj s prima partou. Přeji hodně štěstí a úspěchů Prima Partě.
Elena, Kadaň
Pobyt doporučuji každému, kdo chce být ve společnosti lidí, kteří jsou na tom podobně jako on: neznamená to, že jsme osamělí... jen nemáme aktivní přátele, nebo jsou aktivní až moc a jejich aktivita nám nevyhovuje, nemáme příležitost ani možnost kam jít bez partnera a nebo je partner lenivý a nám se nechce sedět doma......
Vlaďka
Poprvé jsem byla s Prima Partou v Beskydech a líbilo se mi tam natolik,že jsem si objednala další 4 zájezdy. Udělala jsem moc dobře. Každý byl něčím výjimečný a poznávala jsem další prima lidičky. A ty turistické výlety prostě paráda.Silvestr se opravdu vydařil. Budu se těšit na další akce s vámi. Prima Parta mi dává možnost poznávat nové místa v Čechách i na Slovensku, nové kamarády ,trochu toho sportu a hlavně aby člověk neseděl doma a užíval si života. Moc děkuji za to, co pro nás děláte.
Jana z Brna
Mě překvapilo, že nás bylo tolik, ale to bylo spíš milé překvapení, každý si našel toho "svého bližního". Ušli jsme pár desítek kilometrů, zazpívali si se čtyřmi vynikajícími hráči na kytaru (kluci ještě jednou díky) a doslova se protančili do nového roku. Pro mě byl loňský rok dost náročný - ovšem ten konec to vše "vynahradil", načerpala jsem síly a energii. Přeji všem účastníkům, ať minulým nebo budoucím, pohodový a úspěšný rok 2020 a Prima Partě další super parťáky.
Vlaďka, Obrataň
Ahoj Jarmilko, předem díky za foto, krásná připomínka dnů, strávených v Prima Partě a navíc opravdu v pěkném prostředí!!! Vycházky, které jste vybrali, neměli chybu(ty, kterých jsem se zúčastnil a myslím, že nejen ty) To vše svědčí o profí přístupu, ze strany vedení a za to vám patří náš vřelý dík. Víš, podle mne Ty jsi nasadila vysokou laťku(a t.j. dobře) a ta se těžko udržuje, ale Tobě se to daří na jedničku!!! Naučil jsem se nic neočekávat, spíše býti zvědav, co a jak, a to se daří. Jsou to opravdu hezké chvíle strávené v kruhu lidí, kteří kolikrát si neuvědomili, jak ten život utíká a najednou... no a Prima Parta jim dává možnost, že to nemusí býti vždy jen takové šedivé. Jarmilko, ještě jednou ZDAR v tom, co děláš i pro nás.
Pavel, Unhošť
Nejvíce mě potěšil silvestrovský večer s prima hudbou, dostatečným prostorem k tanci, osvětlením a rautem :-). Akci bych doporučila všem dobrým lidem.
Danča
Moje očekavání se splnilo. Zase to bylo parádní. Poznal jsem další pohodové lidi,upevnil vztahy se známými lidmi. Poznal jsem další část naši krásné vlasti, krásná turistika, perfektní zábava a třešinka na dortu - výřivka pod širákem s pohodovými dámami a šampíčkem. Silvestrovský večer - SUPER. Moc děkují. Těším se na další pobyty s PP.
Albert, Jihlava
Jarmilo, moc děkuji za úžasnou Silvestrovskou akci. Byla jsem nadšená! Sešla se opravdu ,,prima parta". Načerpala jsem tolik energie, že se usmívám ještě dnes..;-) Přeji vám hodně dalších, úspěšných akcí a těším se na příště!
Lída, Chrudim