Loď Prima Party bezpečně  a jistě napíná plachty k 25.sezóně

Jak bylo...v Beskydech

Silvestrovský pobyt v Beskydech

Rožnov pod Radhoštěm  - hotel Relax ***

28.12. - 1.1.2019

Líbila se mi společná cesta vlakem,program,hotel a výběr destinace. Pobyt bych doporučila všem,co jsou sami.
Alena z Prahy
Děkují za krásný pobyt,vynikající pohodu a všem účastníkům pobytu za vytvořenou atmosféru. Díky vám všem. Realita byla nad moje očekávání,krásné procházky,perfektní nálada,humor,pohodový lidičky,tanečky,vynikající parta pohodových lidi,relaxační možnosti. Nejhezčí akce co jsem za posledních 8 let zažil. Nezapomenutelný zážitek a obrovské překvapení - hymna kterou jsme si zazpívali po novoročním přípitku. Doporučuji všem nezadaným. Už se těším na velikonoční pobyt v Bechyni.
Albert Jihlava
Realita pobytu předčila mé nesmělé očekávání .Pobyt hodnotím velmi kladně, jsem spokojená i s organizací. Moc vám děkuji za příjemné dny s prima lidmi. Akci bych doporučila osamělým lidem kteří život ještě nezabalily tak jako já. Budu moc ráda s vámi poznávat krásy naší země. Ještě jednou díky.
Jana Z., Brno
Očekávala jsem zajímavé zážitky z návštěvy památek, turistické výlety do hor a veselou oslavu Silvestra. Realita byla o hodně větší. Společná cesta z Prahy, seznámení s novými lidmi a kulturní program během pobytu se povedly a ráda bych ten pobyt doporučila všem, kdo hledá něco nového a lepšího ve svém životě.
Elena, Kadaň
Silvestrovský pobyt v Beskydech byl skvělý. Určitě se nikdo nenudil. Na výběr byly společné výlety i individuální procházky. Zábava večer neměla chybu. Nikdo neseděl sám v koutě, ale všichni se společně bavili. Kdo zůstal na Silvestra sám, prohloupil. Poznala jsem hodně nových lidiček a doufám že se s některými potkám na dalších akcích. Doporučuji každému kdo je sám a neví co s časem.
Jitka z Prahy
Skutečnost mnohonásobně předčila očekávání, které bylo pouze nebýt sama. Potkala jsem skvělé lidi a protancovat se do nového roku pro mě znamená velkou naději. Doporučuji každému kdo je na životním rozcestí. Srovnala jsem si sama v sobě tolik, že vcházím do tohoto roku s úsměvem a vírou, že zas bude dobře. Moc vám děkuji za nápad a organizaci.
Simona
Chci Vám a všem, co se podílí na akcích Prima Party, vyseknout poklonu… a poděkovat. Díky Vám jsem poznala nepoznané, překonala své strachy ze samoty a můj život už nikdy nebude jako dřív. Moje cesta s Vámi na Silvestrovský pobyt byla mou první solo cestou. Přiznávám, nechtělo se mi. Kdo by se taky rád ocitl v situaci, že „cestuje sám“. První noc jsem brečela do polštáře a pak to postupně přicházelo….s váma a mezi spoustou těch báječných lidí jsem našla sama sebe. Je svatá pravda, že Prima Parta je majákem, palubou, komunitou, která nikdy nezklame. Takhle nějak by měl vypadat DOMOV…. člověk se do něj může kdykoliv vrátit a čeká ho bezpečná vřelá náruč, které je ctí člověka obejmout. Ze srdce děkuju.
Katka Tůmová s pejskem Fidorkou Beroun
Bylo to super. Všichni jste byli fajn a bylo mi s vámi dobře. Potěšilo mě, že jsme si vyměnili kontakty mezi sebou. Byl skvělý program a túry. Doporučil bych to všem nezadaným. Ať nesedí doma a vyrazí s námi.
Filip, Praha
Pobyt v Rožnově předčil má očekávání, byl nabit zážitky. Od pěší turistiky, poznávání zajímavých míst, nádherné přírody po relax na hotelu-bazén, masáže, úžasný večer s kytarami a hlavně možnost odreagování od všedních starostí při všech tanečních večerech. Sešla se i příjemná parta lidí, ráda jsem viděla známé tváře i poznala nové. Ubytování i strava také neměly chybu. Ještě jednou díky. Doporučuji všem, kteří chtějí přijít na jiné myšlenky a odpoutat se od každodenních starostí.
Martina z Plzně
Jarmilo a Martine, moc děkuji za úžasnou Silvestrovskou akci. Byla jsem nadšená! Sešla se opravdu ,,prima parta". Načerpala jsem tolik energie, že se usmívám ještě dnes..;-) Přeji vám hodně dalších, úspěšných akcí a těším se na příště!
Lída, Chrudim