Loď Prima Party bezpečně  a jistě napíná plachty k 25.sezóně

Běžte k čertu s Valentýnem

Valentýnské setkání s Prima Partou v Praze

Ano, rozumím. Jste sami a připomínka tohoto povrchního komerčního svátku na Vás vyskakuje v mailu, v květinářství, u bonboniér, ve zlatnictví a nevím kde všude ještě. Už Vás to vytáčí do běla.

Možná se někdy cítíte jako Jana. „Jste sama a docela v pohodě. Máte skvělou a náročnou práci, hezký byt a časem jste tak nějak přivykla svému „sólo“ žití.

Poslední tři pokusy o seznámení byly jedna tragédie větší než druhá. Dnes už se usmíváte při vzpomínce na poslední rande, po kterém jste to definitivně zabalila. Vydržela jste celou večeři, snažila jste se být milá, neslyšet mlaskání, uhýbat dostatečně rychle občasnému prsknutí a chápavě naslouchat nářkům Jirky na jeho bývalou a nespravedlivého šéfa. Když se ale ukázalo, že si Jirka nějakým hrozným nedopatřením, zapomněl doma peněženku i s kartou, a nemá na zaplacení ani své večeře, už jste chtěla být jenom rychle pryč.“

Anebo moc dobře víte, co prožívá Mirek „Těšíte se na hezký večer. Snažíte se být pozorný. Nemůžete se však zbavit dojmu, že Maruška je chudinka, které všichni ubližují. Její bývalý, nespolehlivý alkoholik, ale i ten hulvát šéf, který pro ní vůbec nemá pochopení a chová se k ní nadřazeně a využívá její dobroty. Je Vám jí líto. Ale to je tak všechno, co k ní můžete cítit.

Možná i Vy prožíváte podobný příběh .

A tak Vám život plyne den za dnem.

A teď si představte, že Vás čeká jenom další osamělý víkend.

Nemusí to tak být. Kašlete na zamilovanýho Valentýna a přijďte si zatancovat a projít Prahu s partou podobně naladěných lidí.

Co kdybyste zapomněli na všechny důvody, proč to neudělat (a že by Vám jich hlava vymyslela hodně), a vyrazila na výlet do Prahy. Na pátek si sbalíte něco hezkého na sebe a na sobotu něco pohodlného na den. Ubytujete se v hotelu a půjdete si zatancovat na místo, kam jsou zvyklí chodit lidé po jednom. Nikdo se na Vás nebude dívat divně, že nejdete ve dvou. Naopak. Můžete strávit příjemný večer v nové společnosti. A druhý den ve společnosti již známých prima lidí si dáte oběd a společně vyrazíte na procházku Prahou.

Mohlo by to být pro Vás? Pak už neváhejte a zkontaktujte nás a my Vám po přihlášení zajistíme kontakt na „kamarádku“ nebo „kamaráda„, se kterým se můžete zkontaktovat již předem a těšit se na společný výlet. Podáváme Vám ruku k oživení Vašeho stereotypního života.

Přihlašte se na Valentýnské setkání v Praze.

Valentýn v Prima Partě již dlouhá léta vnímáme jako příležitost k setkání a tanci těch, kteří jsou právě bez partnera.

Valentýnské setkání v Praze nemusí být jenom další povrchní super obchodnickou nabídkou, ale může být příjemnou přátelskou příležitostí lidí, kteří jsou aktuálně sami.

 

 

Jarmila Zítková
Jarmila je zakladatelkou Prima Party a a s radostí pro vás připravuje dovolenou.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Více zde