Loď Prima Party bezpečně  a jistě napíná plachty k 25.sezóně

Jak můžete zatočit s jarním splínem i vy?

Možná i vy jste v předjaří bez elánu a bez energie. Chybí vám v životě radost a každodenní  spokojenost?  Možná, že jednou temnou stránkou, která se vám vkrádá na mysl, je samota. Pojďme si společně připomenout několik praktických a ověřených kroků, které nám pomůžou toto období  překlenout  a vlítnout do jara v plné síle.

 

Je vlastně normální, že k těmto stavům máme blízko právě v tomto období. Po zimě, kdy je méně světla, snadněji propadneme špatné náladě. V tomto období více vnímáme rozdíl mezi tím co máme, a co bychom chtěli mít. Nebo pociťujeme nedostatek lásky, přijetí a ohodnocení.

Jsou to pocity, které jsou příčinou naší nespokojenosti. Přestože nedokážeme ze dne na den najít partnera, vydělat více peněz nebo změnit práci, můžeme změnit naše nastavení a náš úhel pohledu.

A tím se vlastně postavit do pozice, kdy můžeme něco ve svém životě změnit.

Každá krize může být tím správným podhoubím pro to správné vykročení do nové a lepší etapy našeho života.

A jaké jsou ty nejmenší krůčky k tomu, abychom nabrali energii pro změny v našem životě?

 1. Rozhýbat se

  Prvním krůčkem je fyzický krok. Je potřeba nejlépe každý den ujít několik km. Procházka na čerstvém vzduchu je tím nejlepším začátkem pro rozproudění naší energie.

 2. Přidejte do svého denního režimu studenou sprchu

  Stačí, když po teplé sprše přidáte studenou sprchu. Sama jsem dlouho nevěřila, že by mně, teplomilci, mohla studená sprcha přinášet jakékoliv uspokojení. Jak jsem se mýlila. Vyzkoušejte a napište mi o tom.

 3. Drobné radosti

  Pro vaše jedinečnou osobnost. Záleží, jak jste zaměření. Co jsou ty radůstky, které vám dělají dobře? Je to hudba, divadlo, sport, vylepšování svého domova, masáže. Já jsem si nedávno udělala radost koncertem oblíbené Radůzy, který mě pohladil na duši.

 4. Udržujte si pravidelná setkávání s přáteli.

  Co je víc než s kamarádkou probrat strasti a radosti našich dětí, nebo s kamarádem u piva výkony našich sportovců? A pokud se vám vlivem různých okolností z života vytratili, pak je tu pro vás komunita Prima Parta, který sdružuje všechny, kteří jsou právě teď na cestování sami.

 

Jarmila Zítková
Jarmila je zakladatelkou Prima Party a a s radostí pro vás připravuje dovolenou.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Více zde