O pobytech

O našich pobytech

Naše pobyty jsou pro všechny dobré duše, které láká poznávání všeho nepoznaného. Příroda, hory, výlety, vycházky, odpočinek, relaxace, sportovní a společenské hry, noví přátelé a posezení u skleničky při hudbě k tanci i poslechu. To vše, když se podaří správně namíchat, vytváří příjemný pocit dobře strávené dovolené. Prospívá naší duševní i fyzické pohodě. A při takovémto dobrém naladění není potom o příjemné zážitky nouze. Všichni, kteří se cítí osamoceni, prožijí nevšední prázdniny v dnešní náročné době. Zapomeňte na problémy a starosti, které přináší život a nechte se chvíli unášet na našich vlnách…Vlnách pohody a dobré zábavy. 
Objevte krásy, které s sebou život přináší a zhluboka nadýchněte pocit radosti…..

Pro koho jsou pobyty

Pobyty jsou především pro nezadané klienty, ale i pro ty, kteří se cítí osamoceni, i když přímo nezadaní nejsou. Někdy s námi vyrazí i ti, kteří mají doma partnera, který třeba nelyžuje nebo nejezdí na kole nebo je jinak zaneprázdněný. Přesto s námi jede více než 90 % lidí, kteří jsou skutečně sami. Na našich pobytech se snažíme vždy vytvořit Prima Partu, ve které se budou všichni cítit dobře. Protože sami máme děti a někdy se s nimi objevíme na pobytu, je samozřejmé, že i Vaše děti budou vítáni. Zatím o to byl spíše výjimečný zájem, proto zvláštní službu na hlídání dětí do programu nedáváme, ale necháváme to na individuálním přístupu. Proto i Vy maminy nebo tatínkové, kteří se s námi chcete vydat na pobyt, prosím zkontaktujte nás a my pro Vás určitě nalezneme to nejlepší řešení.

Průběh pobytu

Zakládáme si na tom, že na našich pobytech nedochází k žádným násilným seznamovacím aktivitám. Programový vedoucí pouze povzbuzuje klienty k zajímavým aktivitám (výlety, sportovní hry, tanec, doplňkové programy). Snažíme se dělat maximum pro pohodu všech zúčastněných, tzn. že pokud se objeví někdo, kdo výrazně bude zasahovat do pohody druhých, nebude v naší Prima Partě vítán. 
Pokud budete v čemkoliv, co se týká pobytů na pochybách, prosím zkontaktujte nás a my Vám pomůžeme v ujištění, že se není čeho obávat. Naopak velká většina klientů nás přesvědčuje o tom, že strávili příjemnou aktivní dovolenou, která v nich zanechala krásné zážitky….
Možnosti seznámení na našich pobytech vzhledem k partě nezadaných lidí jsou velké, ale nikdy Vám nebudeme moci garantovat, že toho pravého partnera potkáte zrovna na pobytu, na který se přihlásíte. To co Vám garantovat můžeme je aktivní program s Prima Partou, kde máte možnost navázat nová přátelství, obohatit se o nové zážitky a poznat nová místa. Je to málo ? Zkuste to a uvidíte!

S potěšením Vás uvítáme na našich pobytech

za Vaši Prima Partu

Jarmila Zítková

 

 

Další články v této rubrice

 

Obchodní podmínky spolupráce a provizního systému on-line

09.06.2015 Obchodní podmínky spolupráce a provizního systému on-line Přečíst celý článek »

Klub Prima Party

24.01.2011 Zakládáme pro všechny prima parťáci, kteří s námi alespoň jednou vyrazili na nějaký pobyt nebo zájezd. Tzn., že jeho členem se automaticky stávají všichni naši klienti. Jeho smyslem je informovanost o novinkách a možnostech naší cestovní kanceláře. Přečíst celý článek »

   
 
Jak bylo...na silvestru pod Melechovem v roce 2016
 
Jak bylo...na Kypru v roce 2016
 
Jak bylo...v Adršpachu v roce 2016
 
Jak bylo...v Rakousku v roce 2016
 
Jak bylo...na Šumavě v roce 2016
 
Jak bylo...na Kololodi v roce 2016
 
Jak bylo...na výletě Proti proudu Vrchlice v roce 2016
 
Jak bylo...v Třeboni v roce 2016
 
Jak bylo...o Velikonocích v roce 2016
 
Jak bylo... v Krušných horách x Krkonoších
 
 

Jak bylo ...

Více fotografií z akcí

 

ckprimaparta@seznam.cz+420 602 688 620