Přečtěte si

Barbara De Angelis Tajemství partnerství

Když počáteční zamilovanost poněkud vyprchá, člověk se vrací zpátky na zem a začne si klást záludné otázky: "Hodíme se k sobě?" nebo "Bude nám to spolu klapat?" či " Je to skutečně ten pravý?" Autorka se zamýšlí právě nad tím, koho milovat a jak se nezamilovat do toho, komu byste se měli raději vyhnout velkým obloukem. Jak se přičinit o vášnivý a harmonický vztah, po kterém každý z nás ve skrytu duše touží se dočtete v této knize.

Chcete-li si tuto knihu, pak využijte např. www.jasminka.cz.

Tuto knihu vřele doporučuji všem, kteří se chtějí o partnerských vztazích dozvědět více. Je psána velice čtivou formou a popisuje a vysvětluje mnohá úskalí v našich vztazích.

tajemstvi_partnerstvi

 

 

Další články v této rubrice

 
Proč jezdíme na hory ?

Proč jezdíme na hory ?

13.08.2014 Hory léčí, hory učí, hory spojují s vnitřní silou a nabíjejí energií, ukazují nám bohatství přírody a učí nás pokoře a vděčnosti. Přečíst celý článek »

Seznamte se s Černou Horou !

Seznamte se s Černou Horou !

26.06.2013 Teprve po letech jsem si splnil někdejší studentský sen a vyrazil do jedné z nástupnických zemí Jugoslávie – Černé Hory. Přečíst celý článek »

Abeceda vodáctví

Abeceda vodáctví

06.05.2013 Kdo je vodák ? A komu se říká porcelán ? Vyznáte se ve vodáckém označení ? Sázava nebo Lužnice ? Odpovědi na tyto otázky najdete v našem článku. Přečíst celý článek »

Jak správně namazat turistické běžky

Jak správně namazat turistické běžky

05.02.2013 Víte jak připravit své lyže před túrou ? Taky nikdy nemažete ? Jste sváteční lyžař a běžky Vám prokluzují ? Jde to i jinak ! Pohyb na běžkách si můžete užít ! Přečíst celý článek »

Kololoď a vše o ní

Kololoď a vše o ní

24.01.2013 Zde naleznete vyčerpávající informace k zájezdu na kololoď, který už do naší prima nabídky zařazujeme čtvrtým rokem ! Přečíst celý článek »

   
 
Jak bylo...na silvestru pod Melechovem v roce 2016
 
Jak bylo...na Kypru v roce 2016
 
Jak bylo...v Adršpachu v roce 2016
 
Jak bylo...v Rakousku v roce 2016
 
Jak bylo...na Šumavě v roce 2016
 
Jak bylo...na Kololodi v roce 2016
 
Jak bylo...na výletě Proti proudu Vrchlice v roce 2016
 
Jak bylo...v Třeboni v roce 2016
 
Jak bylo...o Velikonocích v roce 2016
 
Jak bylo... v Krušných horách x Krkonoších
 
 

Jak bylo ...

Více fotografií z akcí

 

ckprimaparta@seznam.cz+420 602 688 620