Proč jezdíme na hory ?

Proč jezdime do hor ? Hory léčí, hory učí, hory spojují s vnitřní silou a nabíjejí energií, ukazují nám bohatství přírody a učí nás pokoře a vděčnosti.

K tomuto závěru jsme došli po 15ti letech, kdy děláme pobyty na horách. V zimě, v létě, na jaře i na podzim, v tuzemsku i v zahraničí. Máme na svém kontě stovky akcí na horách. Víme jak nám hory dělají dobře. Hory nám dodávají energii a mají ohromnou moc. Dokonce, i když se člověku v životě něco nedaří, hory jej vyléčí tak, že se opět začne spontánně radovat. A to už je jenom krůček k tomu, že se začne dařit i ve všedním životě.

V dnešním rychlém a přetechnizovaném světě se více než kdy jindy potřebujeme soustředit na přítomnost. A to se nám na horách daří. Vnímáme krásu přírody kolem sebe. Výstupy jsou navíc spojené s fyzickou námahou, u které se zadýcháme, vyměníme energii v těle a vyčistíme hlavu.

Jak vytěžit z pobytu na horách maximum ?

  • rozhodněte se pro radost, krásu a bohatství (příroda nám to nabízí)
  • uvolněte svoji mysl a napětí v těle soustředěním se na své dýchání
  • všímejte si detailů v přírodě: pramenů a potůčků, stromů a keřů, zvířat a barev

Prima Parta je cestovní kancelář, která spojuje nezadané na cestách. Významnou přidanou hodnotou je vytvoření přátelské skupiny.

 

Tato naše tvrzení potvrzují následující reference:

 Ahoj Jarmilo,

fotky jsou prima, na těch skalkách jsme jak mravenci :-). Musím uznat, že akce to byla skvělá, s každým přílivem fotek si ráda zavzpomínám na to, kudy a jak jsme výletovali. Taky kdo tam co říkal a co napadalo mě. Škoda jen, že jsme strávili hodně času přejezdy autobusem, ale zase ty ferraty za to stály. Byla to moc povedená dovolená. Pojedu ráda zas.
A teď něco soukromého. Když někomu vyprávím, že jsem jela s cestovkou na dovolenou a ještě sama, dívají se na mě podezíravě. Když jim prozradím, že to je seznamka, vypadnou jim oči z důlků. Co? A tak vysvětluji, že jste cestovkou i pro lidi, kteří partnery mají, jen s nimi z jakéhokoliv důvodu nemohou jet. A znovu následuje - co? To taky existuje? Tak to jedu příště s Tebou. (A já moc nechci, protože jet sama a poznat nový lidi jen tak in natura byla skvělá zkušenost a ráda jí zopakuji :-)  ). Nicméně kontakty prozrazuji. Moc děkuji za primaparťácký nápad. Mně to nakoplo. Zas jsem si po dlouhé době vzpomněla, že na světě neexistuje jen studium a práce. Že naše starosti můžeme na chvíli docela klidně opustit. Že je spousta fajn lidí, co jen tak chodí do hor. A že čas, který tady na Zemi máme, se dá báječně užít supěním do kopce za účelem získání pohledu na Zem shora, z nadhledu, který do života v nížině tolik potřebujeme. A z toho mám radost i teď 14 dní po návratu. A až mi dojde, zase někam vyrazím. Už teď se těším.

Krásné dny léta!

ŠtěpánkaMilá Jarmilo, ještě jednou moc děkuji za krásný pobyt, obě jsme si to moc užily. Přesně něco takového jsem potřebovala - jediná starost, jestli vylezu na kopec ! Věřila jsem, že Tvé pobyty jsou skvělé, ale ta atmosféra se musí prožít.

Jana L. PrahaBabuľky Barunka a Mirka, sympatický pán Martin, 

 posielam Vám zopár fotografií z mobilu, ako sme si SĽÚBILI .... SME SI LÁSKU....

       Mirka bola taká zlatučká, že sa mi do 20. hodiny venovala, ukázala mi niektoré unikáty Brna (to čierne na poslednej fotografii nie je to prospešné, čo si myslíte! Je to orloj). Po odchode Mirky som sa bola navečerať a o chvíľu som už sedela v autobuse. 

       Musím Vám povedať niečo veľmi dôležité, ale sľúbte mi, že to nepoviete nikomu: Chýbate mi!!!! Ste fakt PRIMA PARTA! Bolo mi s Vami tááááááááááááááááákto dobre! Fakt!

       Takže nabudúce?

TáňaA když už jsme zde shrnuli pozitiva a důvody pro návštěvu hor, vybíráme ještě z naší nabídky to nejlepší z akcí v následujícím období:

 

 

A huráááá na výlety milí sólo cestovatelé ! To, že nejste ve vztahu Vás přeci nezastaví.

S láskou k horám 

Jarmila Zítková


 

 

Další články v této rubrice

 
Seznamte se s Černou Horou !

Seznamte se s Černou Horou !

26.06.2013 Teprve po letech jsem si splnil někdejší studentský sen a vyrazil do jedné z nástupnických zemí Jugoslávie – Černé Hory. Přečíst celý článek »

Abeceda vodáctví

Abeceda vodáctví

06.05.2013 Kdo je vodák ? A komu se říká porcelán ? Vyznáte se ve vodáckém označení ? Sázava nebo Lužnice ? Odpovědi na tyto otázky najdete v našem článku. Přečíst celý článek »

Jak správně namazat turistické běžky

Jak správně namazat turistické běžky

05.02.2013 Víte jak připravit své lyže před túrou ? Taky nikdy nemažete ? Jste sváteční lyžař a běžky Vám prokluzují ? Jde to i jinak ! Pohyb na běžkách si můžete užít ! Přečíst celý článek »

Kololoď a vše o ní

Kololoď a vše o ní

24.01.2013 Zde naleznete vyčerpávající informace k zájezdu na kololoď, který už do naší prima nabídky zařazujeme čtvrtým rokem ! Přečíst celý článek »

   
 
Jak bylo...na silvestru pod Melechovem v roce 2016
 
Jak bylo...na Kypru v roce 2016
 
Jak bylo...v Adršpachu v roce 2016
 
Jak bylo...v Rakousku v roce 2016
 
Jak bylo...na Šumavě v roce 2016
 
Jak bylo...na Kololodi v roce 2016
 
Jak bylo...na výletě Proti proudu Vrchlice v roce 2016
 
Jak bylo...v Třeboni v roce 2016
 
Jak bylo...o Velikonocích v roce 2016
 
Jak bylo... v Krušných horách x Krkonoších
 
 

Jak bylo ...

Více fotografií z akcí

 

ckprimaparta@seznam.cz+420 602 688 620